LU lietotāja paroles atgūšana

Ja ir gadījies aizmirst savam LU lietotājvārdam atbilstošo paroli, to varat atjaunot tiešsaistē. Jums būs nepieciešams tikai zināt savu personas kodu un LUIS būs jābūt norādītai Jūsu alternatīvajai e-pasta adresei, kuru šādos gadījumos lietot.

! Ja alternatīvā e-pasta adrese nav uzstādīta, tad Jums būs jālieto citi paroles atgūšanas veidi.

Paroles atjaunošana

Lai uzsāktu paroles atjaunošanas procedūru, atveriet paroles mainīšanas vietni.

Aizpildiet prasītos laukus. Norādiet lietotājvārdu un/vai alternatīvo e-pasta adresi. Ierakstiet arī "CAPTCHA" laukā attēlā redzamo, sākotnēji šķietami nesalasāmo tekstu. Spiediet "Iesniegt".
 

Paziņojums saka, ka e-pasts ir nosūtīts uz alternatīvo e-pasta adresi (LUIS iestatījums).
 

Atveriet savu alternatīvo e-pastu, kurā LU IT serviss ir atsūtījis e-pastu. Noklikšķiniet uz saiti, kura Jūs aizved uz paroles mainīšanas vietni.
 

Ievadiet personas kodu. Varat to ierakstīt gan ar, gan bez atdalošās defises, bet sagaidīti tiek 11 cipari. Spiediet "Pārbaudīt".
 

Ja ievadītais personas kods tiešām ir Jūsu, tad esat nokļuvis līdz pašam paroles mainīšanas logam. Ierakstiet divreiz jauno paroli, ievērojot norādījumus. Spiediet "Nomainīt paroli".
 

Parole ir atjaunota.
 

Alternatīvās e-pasta adreses uzstādīšana

Lai sakārtotu iespēju saņemt e-pastu par paroles atjaunošanu, vispirms pārliecinieties, ka alternatīvā e-pasta adrese LUIS ir norādīta. Ieejiet LUIS vietnē ar savu LU lietotājvārdu un paroli. Cilnē "Profils" izvēlieties apakšcilni "Personas dati". Izvēlieties sadaļu "Kontaktinformācija". Spiediet pogu "Labot".
 

Laukā "Kontakta e-pasta adrese" ierakstiet savu otro e-pastu. Vai tāds eksistē, netiks pārbaudīts, tādēļ īpaši lūdzam Jūs patstāvīgi pārliecināties, ka ierakstāt to pareizi.