Ja ir gadījies aizmirst savu LU lietotājvārda paroli, piedāvājam ērtu risinājumu to atgūt, lietojot savus internetbankas datus. Autentifikācijas sasaiste notiek pēc personas koda. Atveriet LUIS vietni (skatīt attēlu zemāk).
 

Izvēlieties vienu no banku saitēm un, lietojot savus internetbankas datus, veiciet autentifikāciju (skatīt attēlu zemāk).
 

Parādās internetbankas pieslēgšanās logs, kurā izvēlieties pieslēgšanās veidu: Smart-ID vai Kodu kalkulators. Tālāk ierakstiet savu internetbankas lietotāja numuru, personas kodu un noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt" (skatīt attēlu zemāk).
 

Ierakstiet internetbankas prasīto kodu no Smart-ID aplikācijas vai kodu no kodu kalkulatora un noklikšķiniet uz pogas "Apstiprināt".

Parādās brīdinājuma logs, kurā lietotājs tiek informēts, ka personas dati (vārds, uzvārds un personas kods) tiks sūtīti LU autentifikācijas sistēmai salīdzināšanai. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas "Nosūtīt datus" (skatīt attēlu zemāk).
 

Pēc autentifikācijas automātiski pieslēgsieties sistēmai "Mans LUIS". Sadaļā "Profils" noklikšķiniet uz saites "Paroles maiņa" (skatīt attēlu zemāk).
 

Paroles maiņas logā divas reizes ievadiet jauno paroli un noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt" (skatīt attēlu zemāk).
 

Veiksmīgas paroles nomaiņas gadījumā parādīsies paziņojuma logs ar informāciju, ka konkrētajam lietotājam parole ir nomainīta (skatīt attēlu zemāk).
 

Svarīgi! Paroli būtu ieteicams mainīt reizi sešos mēnešos. Jaunajai parolei ir jābūt no 9 līdz 16 zīmēm garai. Var izmantot tikai burtus (gan lielos, gan mazos), kā arī ciparus un simbolus ("_", "$").


Paroles atgūšana ar internetbankas palīdzību Pdf logo